Selle aasta sügisel saab 40 aastat, kui alustasin tutvumist taijiga ja tegin esimesed harjutused. Nendesse aastatesse mahub palju harjutamist, inimkeha liikumisest tulenevate seisundite, haistingute kogemist, tajude avardumist ja tunnetuse ergastumist. Taijiga paralleelselt kõikvõimalike praktikate kogemist (erinevad spordialad, - joogad, eurütmia, võitluskunstid, meditatsioonid, muutunud teadvusseisundid: transi harjutused, psühhedeelikud, hüpnoos, hingamspraktikad: vabastav hingamine, holotroopne hingamine, Sudarshan Kriya, intuitiivpedagoogika õpe, Pär Ahlbomi loovusõpetuse mentorkoolitused Rootsis, hüpnoteraapia psühholoogia kool, Sigmar Gerkeni CoreEvolution kehapõhise psühhoteraapia kool jpm.). See on andnud võimaluse kogeda inimest, kui persooni, kes on võimeline vastavalt tahtele muutuma ja ennast kujundama.

Kontaktandmed: 5038037, ivoipsik@gmail.com  Tondi 8a,Tallinn